Vítejte na www.4training.net

From 4training
Revision as of 09:57, 18 April 2018 by Tadmin (talk | contribs) (Created page with "=== Podílet se === V současné době máme listy v {{mediaWiki:numberoflanguages}} různých jazycích. Neustále pracujeme na zlepšení kvality internetových stránek a k...")
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search
Other languages:
Albanian • ‎Arabic • ‎Chinese • ‎Czech • ‎English • ‎German • ‎Indonesian • ‎Polish • ‎Vietnamese
More information about Czech

Welcome! (English)    Herzlich willkommen! (Deutsch)    Witajcie! (polski)    Mirë se erdhët! (shqip)

Tréninkové materiály

Bůh buduje své království po celém světě. On chce, že my spolupracujeme s ním a získame učedniky! Tato webová stránka chce sloužit tebe a dělat tvůj práci lépe i vypaví s jednoduchými tréninkových listy v mnoha jazicích. Nejlepší věc je: můžete přistupovat ke stejnému listu v různých jazycích, takže vždy víte co to znamená, i když nerozumíte jazyku.

Vytisknout listy

Najdete zde všechny obsahy on-line a můžete poučit když máte přístup k internetu, ale všechny listy jsou take k dispozii ve formátu PDF. Můžete si stáhnout na chýtrém telefonu a mít to vždy k dispozici a máte možnost stídelt to. A můžete prostě vytisknout co potřebujete: Kazdý list je maximální dvě stránky. Pokud často trénujete ostatní lidi tato nápad je pro vás: Vytiskněte několik listů ktéere často používáte, mít listy v pořadače nebo složte, a když umístite do tašku které obvykle poučite, jste připraveny pro různých situacích.

Přechodit jazykové bariéry v učednictví

Určitě můžete vzít české listy a použít k u učednictví ostatní lidi kolem vás v češtině jak normální. S materiály na ténto webové stráne máte ještě jednu velkou příležitost: Kdýž jste s někým pro učednictví, kdo není český rodilý mluvčí, můžete použít češký list spolu s verzí ve své mateřštině, takže to pochopí hlubší. A ted’ váš učedník může snadno sdílet to, co se naučil/a e svýmí přáteli, kteří nemluví český, protože má vše ve svém vlastním jazyce!

Navíc můžete najít informace o různých jazycích: Jaký překlad Bible je snadno čitelný a kde mohu získat? Použít jako výchozí bod, pokud chcete trénovat někoho v konkrétním jazyce.

Najít trenéra

Dobrý obsah a pracovní listy jsou jen polovina z dobrého učednictví. Druhá polovina: Vy jako trenér! Nejlepší způsob, jak se stát dobrým trenérem je mít dobrý trenér sami, kdo tě učedníci. Pokud si nevíte, kde najít: Napište nám! Můžete nás také kontaktovat a získat rady o tom, jak začít, o jaké zdroje používat, kdy a o učednictví v konkrétních kultur a jazyků.

Tato webová stránka

Jak používat tuto webovou stránku: Čtěte zde podrobnosti o tom, jak efektivně pracovat s naší webové stránce a využít všechny různé jazykové nastavení.

Podílet se

V současné době máme listy v 37 různých jazycích. Neustále pracujeme na zlepšení kvality internetových stránek a každého z listů, jakož i poskytování překladů do více jazyků a přidávání nových materiálů. Jste vítáni aby spolupracovaly s námi!