به www.4training.net خوش آمدید

Other languages:
More information about Persian

Welcome! (English)    Herzlich willkommen! (Deutsch)    Witajcie! (polski)    Mirë se erdhët! (shqip)


ویدئو‌های آموزشی
ما اولین ویدئو آموزشی خود را در Forgiving Step by Step - بخشش قدم به قدم به اتمام رسانده ایم. لطفا ببینید و به اشتراک بگذرید!
کانال یوتوب 4training.net


همکاری
این وب سایت فقط با کمک موهبت‌های افراد زیادی امکان پذیر شده است. درهمکاری میتوانید شیوه همکاری با ما را پیدا کنید!
ترجمه | طراحی | برنامه نویسی | ویدئو ها | و بیشتر

منابع آموزشی

خداوند در حال ساختن پادشاهی خود در سراسر جهان است. او از ما می‌خواهد که در این کار به او بپیوندیم و شاگردش باشیم. هدف این سایت آسان کردن کار شما برای آماده شدن، توسط سربرگ‌های آموزشی آسان که به زبان‌های مختلف ترجمه شده است می‌باشد. شما میتوانید به یک سربرگ به چندین زبان مختلف دسترسی داشته باشید حتی اگر آن زبان را متوجه نشوید.

از سربرگ‌ها پرینت بگیرید

شما میتوانید تمام محتوا را به صورت آنلاین و هروقت که به اینترنت دسترسی دارید پیدا کنید و همچنین تمام سربرگ‌ها به صورت فایل PDF در دسترس هستند و میتوانید سربرگ‌ها را بر روی گوشی خود دانلود کنید تا همیشه در دسترس داشته باشید و به اشتراک بگذارید. هر چیزی را که نیاز دارید میتوانید پرینت بگیرید: هر سربرگ حداکثر۲ صفحه است و بر روی یک برگه جا میشود. اگر شما بصورت مداوم به دیگران آموزش میدهید از این ایده الگو بگیرید: چند تا از سربرگ هایی که بصورت مداوم استفاده می‌کنید را پرینت بگیرید، سپس پرینت‌ها را داخل یک پوشه بگذارید و یا تا کنید و در کیفی که معمولا با خود حمل می‌کنید بگذارید تا در شرایط مختلف از این پرینت‌ها استفاده کنید.

عبور از موانع زبانی

البته که شما میتوانید از این سربرگ‌های به زبان انگلیسی برای ازموزش دادن استفاده کنید. با منابع در این سایت، شما حالا یک فرصت عالی درید: اگر کسی انگلیسی زبان نیست شما میتوانید از این سربرگ‌های انگلیسی به همراه سربرگی به زبان مادری آن شخص استفاده کنید تا او عمیق تر مطلب را درک کند. اینگونه شاگرد شما میتواند چیزهایی که یاد گرفته است را با دوستان خود که ممکن است انگلیسی زبان نباشند به اشتراک بگذارد چون شاگرد شما حالا همه چیز را به زبان خودش میداند.

علاوه بر این شما میتوانید دراطلاعات به زبان‌های مختلف: پیدا کنید.کدام ترجمه کتاب مقدس برای خواندن راحت تر است و کجا میتوانم به آن دسترسی داشته باشم؟ اگر می‌خواهید به کسی به زبان خاصی آموزش دهید،از این به عنوان نقطه شروع استفاده کنید.

مربی پیدا کنید

محتوا و سربرگ‌های خوب فقط نیمی از کار را انجام میدهد و برای شاگرد خوب است. نیمه دیگر، شما به عنوان مربی هستید! بهترین راه برای تبدیل شدن به یک مربی خوب، داشتن مربی خوب است که به شما ازموزش دهد. اگر در حال حاضر مربی خوبی ندارید میتوانید با ما در تماس ویژه تماس بگیرید. همچنین میتوانید با ما برای پیشنهاد گرفتن درمورد چگونگی شروع کردن، از کدام منابع استفاده کردن و درمورد شاگردی در زبان و فرهنگ‌های مختلف ارتباط بر قرار کنید.

این وب سایت

در اینجا در مورد جزئیات کار کردن با این سایت به صورت مفید و نحوه استفاده از تنظیمات مختلف زبان را‌ بخوانید. چگونه از این وب سایت استفاده کنیم

همکاری

در حال حاضر ما در سربرگ‌های زیادی به زبان‌های مختلف داریم. ما همیشه در حال تلاش برای بهتر کردن کیفیت وب سایت و تک تک سربرگ‌ها همراه با ارائه دادن ترجمه به زبان‌های بیشتر و اضافه کردن منابع جدید هستیم. شما نیز میتوانید ملحق شوید.